CryoSpace partnerem Bike Maratonu!

BIKE MARATON - sezon 2019

Zapraszamy do skorzystania z komory, w celu regeneracji lub pobudzenia

  • dzień przed startem – godz. 9.00- 20.00
  • dzień startu – godz. 9.00-17.00

wejdź na stronę „KUP ZABIEGI !” wyszukaj interesującej cię imprezy i zarezerwuj sobie termin zabiegu.

od 40.00 zł.

zarezerwuj termin

  • CryoSpace Energizer
  • CryoSpace EXTREME RECOVERY

Pozytywne efekty terapii zimnem utrzymują się do kilku godzin po zabiegu. Z urządzenia CryoSpace regularnie korzystają najlepsi sportowcy, m.in. kolarze JBG-2 CryoSpace Team, Urszula Radwańska, Maja Włoszczowska, piłkarze Legii Warszawa i Jagiellonii Białystok, siatkarze Zaksy Kędzierzyn Koźle i wielu innych. CryoSpace dostępne jest m.in. w CryoClinic w Warszawie i Poznaniu, Hotelu Podium w Wiśle, Centrum Medycznym Zaniewska w Olsztynie a od niedawna również w jednym z klubów All For Body we Wrocławiu.

CryoSpace i Bike Maraton – zaczynamy już w Miękini!

W gronie partnerów Bike Maratonu pojawił się w tym roku CryoSpace, dzięki temu na wybranych edycjach będzie można skorzystać z kriokokomory CryoSpace. Zarówno dzień przed startem, jak i po zawodach, a zbawienny wpływ krótkiego przebywania w temp. do -195 stopni docenia coraz większa liczba sportowców.

Kriosauna CryoSpace to innowacyjny produkt,  w 100% polski. Zaprojektowany i produkowany w Polsce przez firmę „JBG-2” Sp. z o.o. Opatentowany system cyrkulacji azotu wewnątrz kriosauny zapewnia niemal taką samą temperaturę na wysokości ramion jak i stóp!

Seanse w kriokomorze mają m. in.  działanie przeciwbólowe, regeneracyjne i przeciwzapalne, natleniają i oczyszczają organizm, wspomagają produkcję endorfin, wspomagają produkcję kolagenu, przyspieszają metabolizm itd.